HJØRNESKAB, kornmalet, 17/1800 tallet.

102079. HJØRNESKAB, kornmalet, 17/1800 tallet.

højde 128, bredde 93, dybde 59.

Brugsslitage og beskadigede og manglende lister.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 687