ULLA VIOTTI. SKULPTUR, Chamotte "Bog" med tekst, signeret, 20. århundrede.

1019732. ULLA VIOTTI. SKULPTUR, Chamotte "Bog" med tekst, signeret, 20. århundrede.

højde 23 cm, bredde 11 cm Storm P: Ja, det var en uforglemmelig bog, kun jeg kunne huske hvad den handlede om.

det ene nederste hjørne indhakket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 244