LÆNESTOL, type Chesterfield.

LÆNESTOL, type Chesterfield.
1019500. LÆNESTOL, type Chesterfield.

Totalhøjde ca 97 cm Total bredde ca 77 cm Ryghøjde ca 68 cm Rygbredde ca 70 cm Sædehøjde ca 42 cm Sædebredde ca 47 cm Sædedybde ca 57 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, beskadiget pude se billede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.975