Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Belysning & Lamper
Lysestager
LYS, 1 par, glas, "Cypres", Ann Wåhlström, Kosta Boda, sign.
1019063. LYS, 1 par, glas, "Cypres", Ann Wåhlström, Kosta Boda, sign.
Højde ca 31 cm.
Vis hele teksten
Mindre Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca 31 cm.
Vis hele teksten
Mindre Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
1.888