FAD OG SKÅL, 2 dele, glas, Lena Hansson og Orrefors.
101840. FAD OG SKÅL, 2 dele, glas, Lena Hansson og Orrefors.
Fad dekoreret med blomst. Pink og rødlilla toner. Signeret Lena Hansson Steninge Slot 2002.
Diameter 37 cm.
Skål i klar glasmasse. Udskåret indretning. Signeret Orrefors 4071-121.
Højde 11 cm.
Diameter 15 cm.
Diameter 37 cm.
Højde 11 cm.
Diameter 15 cm.