CLAUDE MONET: farvelitografi, 1988.

1016891. CLAUDE MONET: farvelitografi, 1988.

Claude Monet: Femme al'ombrelles tournee, litografi i farver, signeret i stenen, værksted Mourlot, ca. 53 x 75 cm, Paris, 1988.

Små folder i hjørnerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Små folder i hjørnerne.

Auction Now
Antal besøg: 3.042