KORPHACKA, slutningen af det 20. århundrede.

1016487. KORPHACKA, slutningen af det 20. århundrede.

Højde 91 cm. Bredde 70 cm.

Rustangreb og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 91 cm. Bredde 70 cm.

Rustangreb og slitage.

Antal besøg: 4.433