UKENDT KUNSTNER. Olie på lærred. Signeret Leonardi.

101624. UKENDT KUNSTNER. Olie på lærred. Signeret Leonardi.

Indvendigt billede. 60 x 120 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 968