KNIVE, 2 stk, inklusive Opinel.

1014884. KNIVE, 2 stk, inklusive Opinel.

Opinal. Foldet 17 cm. Knivbladslængde 17 cm Kniv med læderskede. Signeret RB. Længde på knivbladet 8 cm Samlet længde inkl. skede 21 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 460