STEREOSYSTEM, Philips Micro Hi-Fi System MCM277.

1014610. STEREOSYSTEM, Philips Micro Hi-Fi System MCM277.

Mikrosystem med CD, fjernbetjening, aftagelige højttalere, usb og aux indgang og brugervejledning. Længde ca. 49, bredde 9, højde 27 cm.

Sokkel mangler kun til væg. Mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 879