LARS LERIN. Det stille køkken.

1012624. LARS LERIN. Det stille køkken.

af Lars Lerin Heidruns Förlag. 1 udg. 2004. 112 sider.

”Lerins personlige dokumentation af en fjern tilværelse i slutningen af 1970'erne, hvor endnu en generation af det svenske landskab tog skridtet til glemsel og tavshed. Rigt illustreret med Lerins akvareller.".

Brugsspor. Underskrift.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor. Underskrift.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Antal besøg: 1.128