VAS, glas, Sommerso, Sven Palmqvist, Orrefors.

101209. VAS, glas, Sommerso, Sven Palmqvist, Orrefors.

Turkis glasmasse og klart glas i fangenskab. Buet cylindrisk form. Signeret Orrefors PU 3591/15.
Højde 31 cm.

Interne indskud. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 31 cm.

Antal besøg: 2.845