LARS OLOF LOELD. SAMMENSÆTNING.

1011879. LARS OLOF LOELD. SAMMENSÆTNING.

Signeret LOE og dateret 1982, olie på lærred monteret på Panel billedareal ca 18,5x21 cm.

Noget farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget farvetab.

Antal besøg: 1.986