DINING COUNTRY, gustaviansk stil, 20. århundrede.

101088. DINING COUNTRY, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 185 bredde 43 højde 80,5 cm.

Mindre slitage, pletter. Lejlighedsvis mindre skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.372