PAUL THUMANN, efter, litografisk tryk, "Die Sirenen".

1010003. PAUL THUMANN, efter, litografisk tryk, "Die Sirenen".

Billedstørrelse ca. 57 x 39 cm. Rammemål ca 91 x 74 cm.

Brugsslitage, fugtplet på passepartout, gulning. Passer løst inde i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.970