Taburet, plastik, design Olaf v Bohr, Gedy.

1009976. Taburet, plastik, design Olaf v Bohr, Gedy.

Højde ca 40 cm.

Slitage, lidt gulning, ridser, pletter, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 40 cm.

Antal besøg: 1.204