Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
CLAUDIO SIMONETTI. Sydlandsk motiv. Olie på lærred. Signeret på verso Simonetti.
100991. CLAUDIO SIMONETTI. Sydlandsk motiv. Olie på lærred. Signeret på verso Simonetti.
50x61 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
50x61 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
2.514