RICHARD ÅRLIN. Raderinger, 3 stk.

1008831. RICHARD ÅRLIN. Raderinger, 3 stk.

Portræt. Signeret og nummereret 4/20 ex og 6/20 ex. 10x9 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.291