SKATTABEL. 4 dele, Kina, 20. århundrede.

100854. SKATTABEL. 4 dele, Kina, 20. århundrede.

Palisander. Udskåret indretning. Mindste bord med skuffe. Største bordmål. Længde 53, bredde 33, højde 54 cm.

Slitage, mindre skader, ustabil.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.042