KØB, stjernehimmel, Scan-Globe, København.

1008406. KØB, stjernehimmel, Scan-Globe, København.

sparekassen. Højde 17 cm. Diameter 17 cm.

Mindre Overfladeslitage. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.953