LARS SPAAK. Komposition, vægrelief i kobber, signeret.

100733. LARS SPAAK. Komposition, vægrelief i kobber, signeret.

69 x 58,5 cm.

Slitage, rester af gips.

Få foretaget en gratis vurdering!

69 x 58,5 cm.

Slitage, rester af gips.

Antal besøg: 2.584