ATHENS, ny renæssance, slutningen af det 19. århundrede.

100655. ATHENS, ny renæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Valnød. Seks hylder. Længde 54, bredde 28, højde 154 cm.

Brugsslitage, ustabil, en hylde med underliggende træskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 775