VÆGHYLDE, inkl. Bøjler, 5 stk, 1970'erne.

100591. VÆGHYLDE, inkl. Bøjler, 5 stk, 1970'erne.

Efter sigende købt i Tyskland i 1970'erne.

Metalramme, hvidlakeret spånplade. Bøjler i rødmalet træ.

Højde 110 bredde 75 cm.

Ridser, en skrue mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 110 bredde 75 cm.

Ridser, en skrue mangler.

Antal besøg: 737