MILITÆR, 18/1900-tallet.

MILITÆR, 18/1900-tallet.
1005658. MILITÆR, 18/1900-tallet.

Bælte, uniformsknapper, knapper forgyldte 5 store og 7 små Sporrong Stockholm, 8 store i messing, sølvfarvede 15 store og 4 små.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 636