ANSGARIUS BÖRJESSON. Olie på lærred.

1005555. ANSGARIUS BÖRJESSON. Olie på lærred.

Landskab. Signeret og dateret -50. 54x65 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Ansgarius Börjesson (1903–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 501