BORD MED KLAFFAR, pels, århundredeskiftet 18/1900.

100506. BORD MED KLAFFAR, pels, århundredeskiftet 18/1900.

højde 76, længde 103, bredde 56 cm.

Brugsslitage og en klap repareret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 855