FRANCESC PLANAS DORIA. "En gade".

1002090. FRANCESC PLANAS DORIA. "En gade".

Olie på panel Signeret. På bagsiden, signeret, med titlen og placeret i Gavá.
80,5 x 60,7 cm.

med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

80,5 x 60,7 cm.

med ramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.831