PERE BORRELL DEL CASO. Landskab.

1001818. PERE BORRELL DEL CASO. Landskab.

Olie på lærred Signeret 31x48 cm.

Lidt tab i malingslaget. Med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.643