JOSÉ LUIS ZUMETA. Ingen titel.

1001636. JOSÉ LUIS ZUMETA. Ingen titel.

Litografi Signeret, nummereret 114/150 og dateret 1993 60x58 cm.

Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 2.873