IGNASI MALLOL CASANOVAS. Landskab.

1001423. IGNASI MALLOL CASANOVAS. Landskab.

Olie på lærred limet på pap Signeret. På bagsiden, signeret og dateret 1927 33x46 cm.

med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

med ramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.587