RAMON DE CAPMANY. landudsigt.

RAMON DE CAPMANY. landudsigt.
1001047. RAMON DE CAPMANY. landudsigt.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, stemplet af producenten af støtten, huset V. Piera af Barcelona.
38x55 cm.

Med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

38x55 cm.

Med ramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.384