LEGETØJ og SPIL, anden halvdel af det 20. århundrede.

100045. LEGETØJ og SPIL, anden halvdel af det 20. århundrede.

Blandt andet brætspil, tilbehør til tinstøberi, dukkeservicedele mm.

Slitage, skader, spil ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 909