Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

28552. CASTEN STRÖM. "Vid Mossby, Skåne". Olja på pannå. Signerad.

51 x 41 cm.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 12 sep 2012 kl. 19:27

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 8 sep 2012 kl. 20:58300 SEK
Föremålsnr
28552
Ort
Malmö, Sverige
Garpenhus
Placering
S:05

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
200 SEK
Hemleverans
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Göteborg, Kalmar, Linköping, Luleå, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om hemleverans.

Läs mer om transporter till övriga platser.