PARTI FISKERULLAR, FLUGOR MED MERA, 1900-tal.

216938. PARTI FISKERULLAR, FLUGOR MED MERA, 1900-tal.

8 fiskerullar, bland annat. Abumatic 574, Abu Garcia Cardinal Bronco 4, Sea Master 600, Ryobi 23, Fladen Avangarde 720.
Diverse flugor med mera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse flugor med mera.

Slitage.

Antal besök: 1 044