FAT, tenn samt mässing, Firma Svenskt Tenn, 1928.

215839. FAT, tenn samt mässing, Firma Svenskt Tenn, 1928.

Snäckformade handtag samt bård i mässing. Längd 45 cm.

Slitage. bucklor. Undersida med personnummergravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 061