DALAHÄSTAR, 4 st, DALAGRIS samt DALATUPP.

213259. DALAHÄSTAR, 4 st, DALAGRIS samt DALATUPP.

En i form av brosch.
Höjd ca 3 - 18,5 cm.

Slitage, stora hästen med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

En i form av brosch.
Höjd ca 3 - 18,5 cm.

Antal besök: 1 204