SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

208715. SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Två lådor i sargen. Klaffar. Mått utan klaffar, längd 76, bredd 46, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 584