HUSHÅLLSVÅG, metall samt emalj, Eskilstuna Jernmanufaktur AB, 1900-talets första del.

208129. HUSHÅLLSVÅG, metall samt emalj, Eskilstuna Jernmanufaktur AB, 1900-talets första del.

Höjd 37 cm.

Bruksslitage, glaset saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Bruksslitage, glaset saknas.

Antal besök: 617