MATSALSSKÅP, ek med blyinfattat glas, jugend.

208072. MATSALSSKÅP, ek med blyinfattat glas, jugend.

Längd 130, bredd 56, höjd 198 cm.

Slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 579