SYPALL 1940-tal, samt PALL, 1800-tal.

205932. SYPALL 1940-tal, samt PALL, 1800-tal.

Sypall fanerad i björk. Fack under sitsen. 38 x 38, höjd 46 cm.
Pall. Längd 32 cm.

Bruksslitage, sypallen med smärre fanerskada, palllen saknar delvis list.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall. Längd 32 cm.

Antal besök: 852