FICKUR i 14K gult guld. Remontoir. Schweiz.

205545. FICKUR i 14K gult guld. Remontoir. Schweiz.

Fickur i gult guld med cisellerad boett och gravering
Urtavla med romerska numerärer
Boettens insida stämplad 0,585 G och ekorrsymbolen, AH 20408
Urverkets baksida stämplat Remontoir Cylindre 10 rubis
Totalvikt 20,2 gram.

Bruksskick med avslag på urtavlans botten
Ej funktionstestad
Märken efter armbandsmontering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 20,2 gram.

Ej funktionstestad

Antal besök: 2 583