SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

203978. SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

Största bordet med mosaikklädd skiva.
Största bordet längd 54,5 bredd 40,5 höjd 52 cm.

Smärre slitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 532