ARKIVSKÅP, Iduns Tryckeri Aktiebolag, Stockholm, 1900-talets första hälft.

203196. ARKIVSKÅP, Iduns Tryckeri Aktiebolag, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Ek. Fyra lådor. Längd 50, bredd 38, höjd 33 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 863