KNIVAR, 2 st, 1900-tal.

202138. KNIVAR, 2 st, 1900-tal.

Kniv, sk "Bowiekniv", blad märkt, Anton Wingen Jr, Solingen-Germany. Längd ca 30 cm
Kniv, handtag i ben, blad märkt "Rostfrei" längd ca 20,5 cm
Båda knivar med slidor i läder.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 747