Kniv, sk "Bowiekniv", blad märkt, Anton Wingen Jr, Solingen-Germany. Längd ca 30 cm
Kniv, handtag i ben, blad märkt "Rostfrei" längd ca 20,5 cm
Båda knivar med slidor i läder.
Slitage, märken, repor.
Slitage, märken, repor.