BESTICK I NYSILVER och PÄRLEMOR. 26 st. Sanderson, Sheffield, England.

201332. BESTICK I NYSILVER och PÄRLEMOR. 26 st. Sanderson, Sheffield, England.

Nysilverbestick med pärlemorskaft
12 st gafflar, längd 14,5 cm
12 st dessertknivar, längd 15 cm
Stämplade J Sanderson & son, Sheffield, England
2 st ostknivar med graverat blad, längd 16,5 cm, stämplade argyle, EPNS, England.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st gafflar, längd 14,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 5 348