Nysilverbestick med pärlemorskaft
12 st gafflar, längd 14,5 cm
12 st dessertknivar, längd 15 cm
Stämplade J Sanderson & son, Sheffield, England
2 st ostknivar med graverat blad, längd 16,5 cm, stämplade argyle, EPNS, England.
Bruksskick.
12 st gafflar, längd 14,5 cm
Bruksskick.