6 st skedar med graverad sköld med två gevär och tre kronor,
5 st längd 12,5 cm, 1 st längd 14,5 cm med monogram
Stämplad CGH, svenskt silver, D8 (1930)
Sockertång med utsirad blomdekor, längd 10,5 cm,
stämplad 830, 5
Totalvikt 155 gram.
Bruksskick.
stämplad 830, 5
Totalvikt 155 gram.
Bruksskick.