200745. PARTI BÖCKER,12 st, bl.a. Auktionskataloger, Anders Zorn Radierer. 1900-tal.
Vår fiskenäring och dess män, Anders Zorn als Radierer/Till ögats fröjd och nationens förgyllning. Div autionskataloger.
Bruksslitage., fuktskada på Anders Zorn Radierer.