PARTI BÖCKER,12 st, bl.a. Auktionskataloger, Anders Zorn Radierer. 1900-tal.

200745. PARTI BÖCKER,12 st, bl.a. Auktionskataloger, Anders Zorn Radierer. 1900-tal.

Vår fiskenäring och dess män, Anders Zorn als Radierer/Till ögats fröjd och nationens förgyllning. Div autionskataloger.

Bruksslitage., fuktskada på Anders Zorn Radierer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715