SATSBORD i 3 delar. 1900-talets andra hälft.

200347. SATSBORD i 3 delar. 1900-talets andra hälft.

Tre bord i betsat trä med rektangulär form. Raka fyrkantiga nedåt avsmalnande ben
Längd 49-459 cm
Bredd 33-40 cm
Höjd 48-56 cm.

Bruksskick, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 49-459 cm
Bredd 33-40 cm
Höjd 48-56 cm.

Bruksskick, repor, fläckar.

Antal besök: 706