MUNKSKÅP EK, 1910/20-tal.

199968. MUNKSKÅP EK, 1910/20-tal.

Total höjd Höjd 188 cm
Underskåp höjd 111 cm bredd 45 cm djup 76 cm
Ovanskåp höjd 77 cm djup 28 cm bredd 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd Höjd 188 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 547