VÄSKA i skinn. Bally, Italien. 1900-tal.

199403. VÄSKA i skinn. Bally, Italien. 1900-tal.

Handväska i mörkbrunt skinn med magnetknäppning, invändigt med skinn och textil, flera fack, axelrem längd ca 83 cm
Höjd 23 cm, längd ca 29 cm
Ettikettmärkt Bally
Klädpåse medföljer.

Bruksslitage med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm, längd ca 29 cm
Ettikettmärkt Bally
Klädpåse medföljer.

Bruksslitage med repor.

Antal besök: 2 650